Menu
VB News 25. maj kl. 08:53
Torsdag d 17 juni 2021 kl 20:15
VB News
07. marts kl. 22:56 DBU's talenttrup
VB News
05. februar kl. 21:32 Fynsmestre
VB News
23. januar kl. 19:10 Indkaldelse til Generalforsamling.
VB News
18. december kl. 20:38 Status
Kommende 10 dages kampe
Januar 2022
29.
lørdag
10.00
Vindinge BK (1)
1 - 0
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (3)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
10.18
Vindinge BK (3)
0 - 1
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Dalum IF (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
10.24
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
10.42
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (3)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
10.48
Næsby BK
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
11.06
Vindinge BK (3)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Næsby BK
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
11.36
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Nr. Aaby IK (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
11.54
Nr. Aaby IK (1)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (3)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
12.00
Vindinge BK (1)
1 - 0
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Dalum IF (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
12.18
Assens FC (1)
HHT
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
12.30
Dalum IF (1)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
12.54
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
KUU
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
13.06
Vindinge BK (2)
livescore
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
SSV Højfyn
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
13.18
Nr. Aaby IK (2)
-
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
13.52
Hessselager Fodbold (2)
HHT
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
14.08
Brylle BK (1)
3 - 3
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
14.24
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
F16
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
14.40
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Dalum IF (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
14.56
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Dalum IF (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
15.12
Hessselager Fodbold (1)
HHT
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
15.28
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Brylle BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
15.44
Dalum IF (1)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
16.00
Vindinge BK (2)
UHT
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Hessselager Fodbold (1)
Vindinge-Hallen
29.
lørdag
16.16
Brylle BK (2)
-
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2007) - 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Vindinge BK (2)
Vindinge-Hallen
30.
søndag
10.06
Vindinge BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Allested U & IF
Allested-Vejle Fritidscenter
30.
søndag
10.30
Vindinge BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Rudkøbing BK
Allested-Vejle Fritidscenter
30.
søndag
10.54
Særslev BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter
30.
søndag
11.18
Ryslinge BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter
30.
søndag
11.36
Vindinge BK
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Brylle BK
Allested-Vejle Fritidscenter
30.
søndag
11.54
KR 70
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2014) 30/1-22 • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter
Februar 2022
5.
lørdag
10.06
Dalum IF
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Vindinge BK
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
10.30
Vindinge BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
O K S
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
11.06
Vindinge BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Tåsinge f. B.
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
11.18
FC Faaborg
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Vindinge BK
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
11.42
ERI (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Vindinge BK
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
12.06
ERI (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Vindinge BK
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
12.42
Vindinge BK
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 5/2-22 • Pulje 3
Arena Assens - Hal 1
Tårup IF
Arena Assens - Hal 1
5.
lørdag
14.32
Vindinge BK
-
Herrer
U13
Finalestævne - U13 drenge C • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
KRFK/Skamby
Aarup Fritidscenter - Hal 1
5.
lørdag
15.20
Skårup IF
-
Herrer
U13
Finalestævne - U13 drenge C • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Vindinge BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
5.
lørdag
15.28
KRFK/Skamby
-
Herrer
U13
Finalestævne - U13 drenge C • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Vindinge BK
Aarup Fritidscenter - Hal 1
5.
lørdag
16.16
Vindinge BK
-
Herrer
U13
Finalestævne - U13 drenge C • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 1
Skårup IF
Aarup Fritidscenter - Hal 1
6.
søndag
11.18
Langeskov IF
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
11.30
Vindinge BK
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Aunslev IF
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
12.00
Vindinge BK
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
KR 70
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
12.30
Herrested-Ørbæk BK
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
13.00
Vindinge BK
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Sanderum BK
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
13.12
Vindinge BK
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Årslev BK
Allested-Vejle Fritidscenter
6.
søndag
13.24
Søhus Stige
-
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C (2012) 6/2-22 • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Vindinge BK
Allested-Vejle Fritidscenter