Menu
VB News 12. januar kl. 18:46
Generalforsamling 21 februar 2023 Tirsdag kl. 18:30
VB News
20. april kl. 22:12 Genåbning 21 april 2021
VB News
28. januar kl. 12:59 Generalforsamling torsdag d 27 februar kl 20:30 i cafeteriet i Vindingehallen
VB News
24. marts kl. 16:26 U12 drenge sidste vinterbold
VB News
11. marts kl. 16:36 Generalforsamling
Kommende 10 dages kampe
Februar 2023
4.
lørdag
10.14
Vindinge BK
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B (2012) 4/2-23 • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Tommerup BK
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
10.28
Næsby BK
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B (2012) 4/2-23 • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
10.42
Vindinge BK
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B (2012) 4/2-23 • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Aarslev BK
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
10.56
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge B (2012) 4/2-23 • Pulje 3
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
12.14
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Vindinge BK (1)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
12.20
Vindinge BK (3)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
EGB
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
4.
lørdag
12.34
Korup Ubberud Ungdom
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
Vindinge BK (3)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
4.
lørdag
12.35
Gislev IF
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Vindinge BK (2)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
12.42
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Fjordager IF (2)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
12.55
Vindinge BK (3)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
Søndersø BK
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
4.
lørdag
12.55
Vindinge BK
-
Kvinder
U10
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 4/2-23 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Fjordager IF
Horne-Hallen (Fyn)
4.
lørdag
12.56
Allesø GF
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Vindinge BK (2)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.02
Vindinge BK
-
Kvinder
U10
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 4/2-23 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Langeskov IF
Horne-Hallen (Fyn)
4.
lørdag
13.03
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Gislev IF
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.09
Boldklubben Marienlyst
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
Vindinge BK (3)
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)
4.
lørdag
13.17
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Fjordager IF (1)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.24
Allesø GF
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Vindinge BK (1)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.37
Fjordager IF
-
Kvinder
U10
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 4/2-23 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Vindinge BK
Horne-Hallen (Fyn)
4.
lørdag
13.38
Allested U & IF
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Vindinge BK (2)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.44
Langeskov IF
-
Kvinder
U10
Inde - U9/10 piger C (2013/14) 4/2-23 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Vindinge BK
Horne-Hallen (Fyn)
4.
lørdag
13.45
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Fjordager IF (1)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
13.59
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Fjordager IF (2)
Gislev-Hallen
4.
lørdag
14.00
Vindinge BK
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Vindinge Sportsplads
BK2020
Vindinge Sportsplads
4.
lørdag
14.05
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (1)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
14.06
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U11
Inde - U11 drenge C (2012) 4/2-23 • Pulje 2
Gislev-Hallen
Allested U & IF
Gislev-Hallen
4.
lørdag
14.33
Hårby BK
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (1)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
14.40
Tarup/Paarup IF
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (2)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
15.01
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Dalum IF
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
15.08
Hårby BK
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (2)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
15.29
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Dalum IF
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
15.36
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Tarup/Paarup IF
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
15.57
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Marienlyst
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
16.11
Hesselager Fodbold
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (1)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
16.25
Vindinge BK (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Hesselager Fodbold
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
16.39
Marienlyst
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (1)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
16.53
OKS
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
Vindinge BK (2)
Haarby Hallerne Hal 1
4.
lørdag
17.07
Vindinge BK (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2011) 4/2-23 • Pulje 1
Haarby Hallerne Hal 1
OKS
Haarby Hallerne Hal 1
5.
søndag
12.37
FC Østfyn
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
12.51
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Tommerup BK (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
12.57
Brylle BK
-
Kvinder
U16
Finalestævne - U16 pige • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 2
Vindinge BK
Aarup Fritidscenter - Hal 2
5.
søndag
13.05
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Aarslev BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
13.15
Vindinge BK
-
Kvinder
U16
Finalestævne - U16 pige • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUU (2)
Aarup Fritidscenter - Hal 2
5.
søndag
13.27
F16 (2)
-
Kvinder
U16
Finalestævne - U16 pige • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 2
Vindinge BK
Aarup Fritidscenter - Hal 2
5.
søndag
13.39
Vindinge BK
-
Kvinder
U16
Finalestævne - U16 pige • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 2
F16 (1)
Aarup Fritidscenter - Hal 2
5.
søndag
13.40
FC Østfyn
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
14.01
Skårup IF (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
14.03
Vindinge BK
-
Kvinder
U16
Finalestævne - U16 pige • Pulje 1
Aarup Fritidscenter - Hal 2
Korup-Ubberud Ungdom - KUU (1)
Aarup Fritidscenter - Hal 2
5.
søndag
14.08
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Tommerup BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
14.22
Aarslev BK (1)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
14.29
Tommerup BK (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
14.57
Tommerup BK (1)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
15.04
Vindinge BK (2)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Skårup IF (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
5.
søndag
15.39
Vindinge BK (1)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C (2014) 5/2-23 • Pulje 5
Rantzausminde Hallen (inde)
Vindinge BK (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
7.
tirsdag
18.30
Vindinge BK
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Vindinge Sportsplads
Kildemosens BK
Vindinge Sportsplads
9.
torsdag
18.30
Vindinge BK
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
Dalum IF
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
11.
lørdag
15.30
Vindinge BK
-
Herrer
Senior
Herre Albaniserien / Træningskamp • Træningskamp
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)
Dalum IF
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)