Menu
VB News 28. januar kl. 12:59
Generalforsamling torsdag d 27 februar kl 20:30 i cafeteriet i Vindingehallen KLIK FOR DAGSORDEN
VB News
18. december kl. 20:38 Status
VB News
25. november kl. 18:38 Fodbold Skole
VB News
05. november kl. 09:50 Guldpigerne
VB News
08. oktober kl. 12:39 Tillykke
Kommende 10 dages kampe
September 2020
27.
søndag
10.00
Vindinge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 1: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Rudkøbing BK
Tved Stadion
27.
søndag
10.12
Vindinge BK
Herrer
U6
U6 mix (2015) - 3M 27/9 • U6 pulje 2: OB - mødetid 9:45
OB-Ådalen
Stige Boldklub 2017
OB-Ådalen
27.
søndag
10.12
Vindinge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 2: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Skårup IF
Tved Stadion
27.
søndag
10.36
Kværndrup BK
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 1: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Vindinge BK (2)
Tved Stadion
27.
søndag
11.00
OB (2)
Herrer
U6
U6 mix (2015) - 3M 27/9 • U6 pulje 2: OB - mødetid 9:45
OB-Ådalen
Vindinge BK
OB-Ådalen
27.
søndag
11.00
S.f.B. (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 2: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Vindinge BK (1)
Tved Stadion
27.
søndag
11.12
Vindinge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 1: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
S.f.B. (1)
Tved Stadion
27.
søndag
11.36
FC Odense (1)
Herrer
U6
U6 mix (2015) - 3M 27/9 • U6 pulje 2: OB - mødetid 9:45
OB-Ådalen
Vindinge BK
OB-Ådalen
27.
søndag
11.36
FC Broby
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 2: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Vindinge BK (1)
Tved Stadion
27.
søndag
12.00
Vindinge BK
Herrer
U6
U6 mix (2015) - 3M 27/9 • U6 pulje 2: OB - mødetid 9:45
OB-Ådalen
Marienlyst (2)
OB-Ådalen
27.
søndag
12.00
Tved BK
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 1: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
Vindinge BK (2)
Tved Stadion
27.
søndag
12.00
Vindinge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge (2014) - 3M 27/9 • U7 pulje 2: Tved - mødetid 9:45
Tved Stadion
S.f.B. (3)
Tved Stadion
27.
søndag
14.00
Vindinge BK
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2020 • Pulje 5
Vindinge Sportsplads
Drigstrup BK
Vindinge Sportsplads
28.
mandag
17.30
Vindinge BK
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (født 2009) - Efterår 2020 • Pulje 2
Vindinge Sportsplads
Aarslev BK
Vindinge Sportsplads
29.
tirsdag
17.45
FC Kurant
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 3
Nyborgvej Stadion
Vindinge BK
Nyborgvej Stadion
29.
tirsdag
18.30
Vindinge BK
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2020 • Pulje 3
Vindinge Sportsplads
Hesselager Fodbold
Vindinge Sportsplads
30.
onsdag
19.00
Vindinge BK
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2020 • Pulje 1
Vindinge Sportsplads
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Vindinge Sportsplads
Oktober 2020
3.
lørdag
10.00
Tårup IF
Kvinder
U12
U12 pige 8M C (2009) - Efterår 2020 • Pulje 1
Frørup Andelskasse Arena
Vindinge BK
Frørup Andelskasse Arena
3.
lørdag
10.00
KUU
Herrer
U12
U12 drenge 8M A (født 2009) - Efterår 2020 • Pulje 1
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Vindinge BK
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3.
lørdag
14.00
B 67
Herrer
U12
U12 drenge 8M B (født 2009) - Efterår 2020 • Pulje 2
B 67-Parken
Vindinge BK
B 67-Parken
3.
lørdag
15.00
ØB
ØB - Rum 1
Kvinder
Senior
Kvinde S1 - Efterår 2020 • Pulje 1
Ø.B.s Anlæg
Opvisningsbane
Vindinge BK
ØB - Rum 2
Ø.B.s Anlæg
Opvisningsbane
3.
lørdag
16.00
Bøgebjerg IF
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 3
Bøgebjerghallen
Vindinge BK
Bøgebjerghallen
4.
søndag
10.00
Langeskov IF (2)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 4: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK (1)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
10.00
Vindinge BK (2)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Fjordager IF (2)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
10.12
Munkebo BK (1)
Herrer
U6
Medaljestævne U6 mix (2015) - 3M 4/10 • U6 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
10.36
ØB (1)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK (2)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
10.48
Marienlyst (1)
Herrer
U6
Medaljestævne U6 mix (2015) - 3M 4/10 • U6 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
10.48
Vindinge BK (1)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 4: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Ø.B. (3)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
11.00
Kerteminde BK
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2020 • Pulje 5
ALBANI Kerteminde Stadion
Vindinge BK
ALBANI Kerteminde Stadion
4.
søndag
11.12
Vindinge BK (2)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
ØB (2)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
11.24
Vindinge BK
Herrer
U6
Medaljestævne U6 mix (2015) - 3M 4/10 • U6 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
11.36
Vindinge BK (1)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 4: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Munkebo BK (3)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
11.48
Vindinge BK
Herrer
U6
Medaljestævne U6 mix (2015) - 3M 4/10 • U6 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Marienlyst (2)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
12.00
Langeskov IF (1)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 5: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK (2)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
12.12
Munkebo BK (1)
Herrer
U7
Medaljestævne U7 drenge (2014) - 3M 4/10 • U7 pulje 4: Vindinge - mødetid 9:45
Vindinge Sportsplads
Vindinge BK (1)
Vindinge Sportsplads
4.
søndag
13.00
Kirkeby IF
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2020 • Pulje 3
Kirkeby skole
Vindinge BK
Kirkeby skole
4.
søndag
15.00
Strib IF
Kvinder
U14
U14 pige 8M (født 2007) - Efterår 2020 • Pulje 1
Strib fritids- & aktivitetscenter
Vindinge BK
Strib fritids- & aktivitetscenter