Menu

U14/15 (Årg. 03/04)

Træningstider:

Mandag: 17.30 - 19.00

Onsdag: 17.30 - 19.00

Holdets stab

Træner
profil
Jakob Lyder
Træner
profil
Karsten Danielsen

Spillerliste

ingen img
Agnes Munck
ingen img
Agnete Mejdal
ingen img
Ajla Sogorovic
ingen img
Andrea Mørup Mikaelsen
ingen img
Anni Kotila
ingen img
Annsofie Lyder
ingen img
Asta Kramer
ingen img
Belma Islamcevic
ingen img
Benedicte Dohm
ingen img
Caroline Nielsen
ingen img
Charlotte Madsen
ingen img
Emma K Kjeldsen
ingen img
Filippa Fauerholm
ingen img
Freja Dobel
ingen img
Ida Lagoni
ingen img
Jasmin Wenzel Hymøller
ingen img
Josefine Wenzel Hymøller
ingen img
Laura Haugaard
ingen img
Liv Sofia Miller
ingen img
Liva S. Parkhøi
ingen img
Liva Vig Laugesen
ingen img
Louise Korsdal Andersen
ingen img
Marie Jørgensen
ingen img
Matilde Danielsen
ingen img
Melanie Vittrup
ingen img
Mie Michelsen
ingen img
Nora Jung Lassen
ingen img
Ronja Dissing Geert-Jørgensen
ingen img
Sarah Buch
ingen img
Sofie Friis Jensen
ingen img
Vigga Nau

KampprogramU15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Thurø BK af 1920
2 - 2
livescore
Ude
Thurø Stadion

Vindinge BK

Vindinge BK
2 - 3
livescore
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Søndersø BK
September 2017

Vindinge BK
0 - 6
Hjemme
Vindinge Sportsplads

KMB

Vindinge BK
5 - 2
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Thurø BK af 1920

Strib IF
2 - 4
Ude
Strib fritids- & aktivitetscenter

Vindinge BK
Oktober 2017

Søndersø BK
0 - 3
livescore
Ude
Søndersø Stadion

Vindinge BK

Vindinge BK
25. okt
Kl. 18.15
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Strib IF

KMB
29. okt
Kl. 13.00
Ude
Munkebo Hallen

Vindinge BK

KampprogramU14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 2

August 2017

Flemløse BK
2 - 0
Ude
Flemløse Stadion

Vindinge BK

Vindinge BK
4 - 3
livescore
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Fortuna Svendborg
September 2017

Vindinge BK
2 - 9
livescore
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Langeskov IF

Otterup B & IK
7 - 0
livescore
Ude
Nordfyns Bank Arena

Vindinge BK

Vindinge BK
2 - 0
livescore
Hjemme
Vindinge Sportsplads

Gislev IF
Oktober 2017

Skeby GF
4 - 2
Ude
Skovløkkeskolen

Vindinge BK

Vindinge BK
30. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Vindinge Sportsplads

FC Broby

KampprogramInde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2

November 2017

Vindinge BK
18. nov
Kl. 11.24
Hjemme
Forum Faaborg

Aarslev BK

Dalum IF (1)
18. nov
Kl. 11.42
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

Vindinge BK
18. nov
Kl. 12.06
Hjemme
Forum Faaborg

SSV Højfyn (1)

Vindinge BK
18. nov
Kl. 12.24
Hjemme
Forum Faaborg

SFF2015 (2)

Korinth IF
18. nov
Kl. 12.48
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

Vindinge BK
18. nov
Kl. 13.06
Hjemme
Forum Faaborg

Thurø BK af 1920
December 2017

Aarslev BK
2. dec
Kl. 12.44
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

Vindinge BK
2. dec
Kl. 13.02
Hjemme
Forum Faaborg

Dalum IF (1)

SSV Højfyn (1)
2. dec
Kl. 13.26
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

SFF2015 (2)
2. dec
Kl. 13.44
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

Vindinge BK
2. dec
Kl. 14.08
Hjemme
Forum Faaborg

Korinth IF

Thurø BK af 1920
2. dec
Kl. 14.26
Ude
Forum Faaborg

Vindinge BK

KampprogramInde - U14 pige B født 2004 • Pulje 2

November 2017

Vindinge BK
19. nov
Kl. 13.06
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Ebberup IF (1)

Vindinge BK
19. nov
Kl. 13.22
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Fortuna Svendborg

Dalum IF (2)
19. nov
Kl. 13.38
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Vindinge BK

Tarup/Paarup IF (2)
19. nov
Kl. 13.54
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Vindinge BK
December 2017

Ebberup IF (1)
2. dec
Kl. 15.54
Ude
Vindinge-Hallen

Vindinge BK

Fortuna Svendborg
2. dec
Kl. 16.10
Ude
Vindinge-Hallen

Vindinge BK

Vindinge BK
2. dec
Kl. 16.26
Hjemme
Vindinge-Hallen

Dalum IF (2)

Vindinge BK
2. dec
Kl. 16.42
Hjemme
Vindinge-Hallen

Tarup/Paarup IF (2)

StillingU15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Søndersø BK 8 6 0 2 18
2 KMB 7 5 0 2 15
3 Vindinge BK 6 3 1 2 10
4 Thurø BK af 1920 7 1 1 5 4
5 Strib IF 6 1 0 5 3

StillingU14 pige 8M (født 2004) - Efterår 2017 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Langeskov IF 7 6 1 0 19
2 Skeby GF 6 4 1 1 13
3 Otterup B & IK 5 3 2 0 11
4 Flemløse BK 7 3 2 2 11
5 Fortuna Svendborg 6 3 0 3 9
6 Vindinge BK 6 2 0 4 6
7 Gislev IF 7 1 0 6 3
8 FC Broby 6 0 0 6 0

StillingInde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF (1) 0 0 0 0 0
2 Korinth IF 0 0 0 0 0
3 SFF2015 (2) 0 0 0 0 0
4 SSV Højfyn (1) 0 0 0 0 0
5 Thurø BK af 1920 0 0 0 0 0
6 Vindinge BK 0 0 0 0 0
7 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingInde - U14 pige B født 2004 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF (2) 0 0 0 0 0
2 Ebberup IF (1) 0 0 0 0 0
3 Fortuna Svendborg 0 0 0 0 0
4 Tarup/Paarup IF (2) 0 0 0 0 0
5 Vindinge BK 0 0 0 0 0