Hjemmekampe forår 2024
- Turneringskampe hjemme forår 2024
lørdag | 30-marts | 1000 | Veteran | kunsten | døm selv | |
Lørdag | 30-marts | 1200 | S2-kval - træningskamp | Tved | kunsten | dbu fyn |
Mandag | 1-april | 10-12 | U11/13 pige - træningskamp |
Dag | Dato | Tid | Række | Udehold | Spillested | Dommer |
onsdag | 03-apr | 17:45 | U15 dr. 11M | SUB Ullerslev | Kunsten | dbu fyn |
torsdag | 04-apr | 17:15 | U14 pige 8M | Ringe BK | Kunsten | Saki |
fredag | 05-apr | 18:00 | U15 pige 11M | F16 | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 06-apr | 10:00 | U13 pige 8M | Nr.Lyndelse/Søby | Kunsten | Saki |
lørdag | 06-apr | 11:15 | U12 dr B 8M | OB | Kunsten | Erik S. |
lørdag | 06-apr | 12:30 | U12 dr. A 8M | Munkebo | Kunsten | Erik S. |
lørdag | 06-apr | 15:00 | Aunslev S | OKS | Kunsten | dbu fyn |
søndag | 07-apr | 10-13 | evt U9 dr. STÆVNE | div hold | Kunsten | førstnævnte |
onsdag | 10-apr | 17:45 | U15 Drenge 11M | FC Nordfyn | Kunsten | Erik S. |
lørdag | 13-apr | 10:00 | U12 dr. C 8M | Højby | Kunsten | Dørup |
lørdag | 13-apr | 11:30 | U12 pige 8M | B 1909 | Kunsten | B Bushby |
lørdag | 13-apr | 15:00 | Herre S2-kval | Munkebo | Kunsten | trio dbu fyn |
søndag | 14-apr | 10:00 | Herre S4.2 | Gislev IF | Kunsten | dbu fyn |
mandag | 15-apr | 19:15 | Super veteran 7M | Kerteminde | Kunsten | ob70 |
torsdag | 18-apr | 17:30 | U14 pige 8M | Otterup | Kunsten | |
fredag | 19-apr | 18:00 | U15 pige 11M | Dalum | kunsten | dbu fyn |
lørdag | 20-apr | 10:00 | U12 dr. A 8M | OB | Kunsten | |
lørdag | 20-apr | 10:00 | U12 dr. B 8M | Højby | Kunsten | |
lørdag | 20-apr | 11:15 | U13 pige 8M | Næsby | Kunsten | |
søndag | 21-apr | 11:00 | Herre AS-kval | FC Broby | Kunsten | trio dbu fyn |
lørdag | 27-apr | 11:00 | U15 Drenge 11M | Dalum | Kunsten | |
mandag | 29-apr | 19:15 | Super veteran 7M | Marienlyst | Kunsten | ob70 |
tirsdag | 30-apr | 19:15 | Super veteran 11M | Langtved | Kunsten | ob70 |
torsdag | 02-maj | 17:30 | U14 pige 8M | Allesø | Kunsten | |
fredag | 03-maj | 18:45 | Herre AS-kval | Munkebo | Kunsten | trio dbu fyn |
lørdag | 04-maj | 10:00 | U12 dr. A 8M | OKS | Kunsten | |
lørdag | 04-maj | 10:00 | U12 pige 8M | MG & BK | Kunsten | |
lørdag | 04-maj | 11:30 | U12 dr. B 8M | Sanderum | Kunsten | |
lørdag | 04-maj | 15:00 | Herre S2-kval | KR 70 | Kunsten | dbu fyn |
søndag | 05-maj | 10-13 | evt U10 dr STÆVN | div hold | Kunsten | førstnævnte |
mandag | 06-maj | 19:15 | Herre S4.2 | SUB Ullerslev | Kunsten | dbu fyn |
tirsdag | 07-maj | 17:45 | U12 dr. C 8M | Gislev IF | Kunsten | |
lørdag | 11-maj | 11:00 | U15 Drenge 11M | B 67 | Kunsten | |
mandag | 13-maj | 19:15 | Super veteran 7M | Middelfart | Kunsten | ob70 |
tirsdag | 14-maj | 19:15 | Super veteran 11M | Munkebo | Kunsten | ob70 |
torsdag | 16-maj | 17:30 | U15 pige 11M | Næsby | Kunsten | dbu fyn |
mandag | 20-maj | 10:00 | U13 pige 8M | Hesselager | Kunsten | |
fredag | 24-maj | 18:45 | Herre S2-kval | BK Posten | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 25-maj | 10:00 | U12 dr A 8M | Næsby BK | Kunsten | |
lørdag | 25-maj | 11:15 | U12 dr. B 11M | Langeskov | Kunsten | |
lørdag | 25-maj | 12:30 | U15 Drenge 11M | Haarby | Kunsten | |
lørdag | 25-maj | 15:00 | Herre AS-kval | KFUM | Kunsten | trio dbu fyn |
søndag | 26-maj | 10:00 | U12 dr. C 8M | B 1909 | Kunsten | |
søndag | 26-maj | 10:00 | U12 pige 8M | Dalum | Kunsten | |
mandag | 27-maj | 19:15 | Super veteran 7M | Fjelsted Harndrup | Kunsten | ob70 |
tirsdag | 28-maj | 19:15 | Super veteran 11M | Dalby | Kunsten | ob70 |
onsdag | 29-maj | 19:00 | U15 Pige 11M | OKS | Kunsten | dbu fyn |
torsdag | 30-maj | 17:30 | U14 Pige 8M | Dalum | Kunsten | |
torsdag | 30-maj | 17:45 | U12 Pige 8M | Bogense | GRÆS | |
fredag | 31-maj | 18:45 | Herre S4.2 | Drigstrup | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 01-jun | 10:00 | U12 dr. C 8M | Morud | Kunsten | |
lørdag | 01-jun | 11:30 | U15 Drenge 11M | Søndersø | Kunsten | |
tirsdag | 04-jun | 17:30 | U13 Pige 8M | Thurø | GRÆS | |
torsdag | 06-jun | 17:15 | U15 Pige 11M | Fortuna Oure | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 08-jun | 10:00 | U12 dr. A 8M | Marienlyst | Kunsten | |
lørdag | 08-jun | 11:15 | U12 dr. B 8M | BBB | Kunsten | |
lørdag | 08-jun | 15:00 | Herre S2-kval | OKS | Kunsten | dbu fyn |
søndag | 09-jun | 11:00 | Herre AS-kval | Ringe | Kunsten | trio dbu fyn |
mandag | 10-juni | 19:15 | Super veteran 7M | Næsby | Kunsten | ob70 |
tirsdag | 11-juni | 19:15 | Super veteran 11M | KR70 | Kunsten | ob70 |
torsdag | 13-jun | 17:30 | U12 pige 8M | Kværndrup | GRÆS | |
lørdag | 15-jun | 10:00 | U12 dr A 8M | Rudkøbing | Kunsten | |
lørdag | 15-jun | 11:30 |
U15 Pige 11M flyttes |
Fortuna Oure | Kunsten | dbu fyn |
søndag | 16-jun | 10:00 | U12 dr. C 8M | Aarslev | Kunsten | |
søndag | 16-jun | 11:15 | U13 Pige 8M | FC Kurant | Kunsten | |
søndag | 16-jun | 12:30 | U15 Drenge 11M | Otterup | Kunsten | |
torsdag | 20-juni | 17:30 | U12 pige 8M | Kværndrup | GRÆS | |
torsdag | 20-jun | 17:45 | U14 pige 8M | MG & BK | Kunsten | |
fredag | 21-jun | 18:00 | Herre S2-kval | Birkende | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 22-jun | 10:30 | U12 dr. B 8M | Næsby | Kunsten | |
lørdag | 22-jun | 12:30 | Herre S4.2 | Ryslinge | Kunsten | dbu fyn |
lørdag | 22-jun | 15:00 | Herre AS-kval | Glamsbjerg | Kunsten | trio dbu fyn |
mandag | 24-juni | 19:15 | Super veteran 7M | Skamby | Kunsten | ob70 |
tirsdag | 25-juni | 19:15 | Super veteran 11M | B 1909 | Kunsten | ob70 |